„Zwycięski remis” Centry z KKS-em Kalisz

5
Po wygranej z Jarotą Jarocin, piłkarze III ligowej ostrowskiej Centry remisują z KKS-em Kalisz 1:1.

Jak podaje portal kkskalisz.pl z prośbą o przełożenie terminu spotkania, z uwagi na kumulację imprez masowych w sobotę, 12 maja, wystąpił zarząd ostrowskiego klubu, a władze KKS-u do prośby się przychyliły. Tak więc oba zespoły rozegrały mecz już w piątek.

Jesienią, na murawie w Kaliszu górą byli gospodarze, pokonując rywali 2:0. Tym razem padł remis. Mecz był wyrównany z lekkim wskazaniem na kaliszan, którzy szczególnie w końcówce spotkania mocno naciskali bramkę strzeżoną przez Szymona Maja.

Pierwsi gola zdobyli kaliszanie. W 59 minucie Maja pokonał Rafał Jankowski, który najlepiej znalazł się w polu karnym Centry. Gospodarze nie poddali się i wyrównani. W 82 minucie bramkarza KKS-esu również po stałym fragmencie gry pokonał Marcin Wandzel… były piłkarz KKS-u oraz Calisii.

19 maja Centra zagra na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań we Wronkach. Ostrowianie w tabeli awansowali na 13 pozycję i mają 26 punktów, tyle samo co Wda Świecie, która gra swój mecz jutro.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Mecz był wyrównany,to teraz rozumiem dlaczego ,Pan Parysek opowiada takie głupoty w programie,On sie nie zna na piłce,Jestem kibicem centry,ale jezeli to był mecz wyrownany to jestem Krystyna z gazowni,Wstyd mi za centre,z połowy nie wychodzili

  2. Do Janek.
    Chłopaki z Centry wywalczyli remis, każdy z nich pracuje i po 8-10 godzinach pracy nie dali się pokonać pilkarzykom z Kalisza którzy maja wysokie kontrakty po 3-4 tyś na rękę i nic nie robią tylko trenuja. Pomysl trochę czasami…

  3. Do Adamm,dawniej w centtrze tez pracowali i grali !,to nie jest tłumaczenie 😉 Kiepskkie pokolenie i ssłaba selekcja,za Wojtasiaka zespół wyglądał llepiej,w Cebulandii tez pracuja .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick