Zwłoki kobiety z raną szyi. Mogło dojść do zabójstwa [AKTUALIZACJE]

3
Dziś w godzinach porannych ostrzeszowscy policjanci zostali wezwani do jednego z domów w Mikstacie. Odkryto tam zwłoki kobiety z raną szyi. Policja na tę chwilę nie mówi o zabójstwie, ale zaznacza, że nic nie jest wykluczone.

Na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności. – Do zdarzenia doszło w budynku, który jest zamieszkiwany przez obywateli Mołdawii. Przyjechali tutaj do pracy. Nad ranem odnaleziono 42-letnią kobietę z raną szyi. Lekarz stwierdził zgon kobiety. Policjanci poszukują jej konkubenta, bo tylko jego brakuje wśród grupy osób zamieszkujących budynek. O zabójstwie będzie można mówić dopiero wtedy, kiedy funkcjonariusze znajdą poszukiwanego i zostanie on przesłuchany – informuje starszy sierżant Agnieszka Szołdra z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Trwa policyjna obława. Na miejsce jadą też policjanci z poznańskiego Wydziału Kryminalnego. Poszukiwany jest mężczyzna w wieku 42 lat, o szczupłej budowie ciała i blond włosach. Ubrany jest w ciemną kurtkę i ciemne spodnie.

AKTUALIZACJA 10:15 

Poszukiwany mężczyzna został złapany. Zatrzymania dokonali ostrzeszowscy policjanci. Mężczyzna przebywał na terenie powiatu ostrzeszowskiego.

AKTUALIZACJA 14:45

Jak udało nam się ustalić, 42-latek przebywa w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Jest do dyspozycji prokuratora, który przeprowadza teraz czynności na miejscu zdarzenia. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Nie mówi po polsku więc aby się z nim porozumieć,  potrzebna jest obecność tłumacza przysięgłego.

Mężczyzna po zatrzymaniu został przesłuchany przez prokuratora. Więcej informacji na ten temat po tym linkiem.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick