ZST. Złamał się kosz. Ranny 22-latek [aktualizacja]

2
W poniedziałek późnym popołudniem na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim doszło do złamania się konstrukcji kosza. Tablica z obręczą spadła na 22-latka. Ranny mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Świadkowie zdarzenia mówią, że 22-latek grający na boisku w koszykówkę, wpakował z całym impetem piłkę do kosza. W tym momencie złamała się konstrukcja kosza. Mężczyzna spadł na twarzą na ziemię, a konstrukcja kosza uderzyła go w tył głowy. Poszkodowany najprawdopodobniej doznał złamania kości twarzoczaszki. Ratownicy pogotowia, które przybyło na miejsce zdarzenia stwierdzili, że stan zdrowia mężczyzny jest ciężki.

Aktualizacja [8:40]
– Jak udało nam się dowiedzieć, 22-latek został przyjęty do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w stanie średnim. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeszcze wieczorem poprzedniego dnia trafił na oddział chirurgiczny ostrowskiego szpitala.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Wyrazy współczucia dla rodziny w tym nieszczęściu pociechą jest to, że chłopak przeżył. Ale winnych tego stanu rzeczy trzeba znaleźć – fuszerki tolerować nie wolno. Prawnicy pewnie już zacierają ręce – renta do końca życia (w przypadku niezdolności do pracy) oraz jednorazowe zadośćuczynienie – ktoś musi ponieść konsekwencje i zapłacić za ten wypadek.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick