Został jeszcze jeden krok. BM Slam Stal gotowa na twardą walkę w Szczecinie

0
Jedno zwycięstwo dzieli zespół BM Slam Stal od awansu do półfinału play off. Ostrowianie w ćwierćfinale prowadzą 2:0. Trzeci mecz z Kingiem odbędzie się w środowe popołudnie na parkiecie w Szczecinie. - W Ostrowie wykonaliśmy swój plan. Teraz chcemy zakończyć całą serię - podkreśla Emil Rajković, szkoleniowiec ostrowian.

Szczeciński zespół był wymagającym rywalem dla ,,Stalówki” w trakcie meczów w Ostrowie. Goście za wszelką cenę chcieli wyszarpać choćby jedno zwycięstwo. – Najważniejsze, że mamy dwa zwycięstwa. Na tym etapie rozgrywek każdy mecz jest bardzo ważny – mówi trener Emil Rajković. – Ten pierwszy był ważny, bo trzeba było wygrać, żeby wejść z jeszcze większą pewnością w drugie spotkanie. W drugim meczu też trzeba było wygrać, bo w przeciwnym razie, w przypadku sukcesu rywala, jedziesz do jego hali i możesz dwukrotnie przegrać, kończąc grę. Dlatego my wykonaliśmy teraz swoje zadanie. Prowadzimy 2:0, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Tutaj nie skończyła się walka. Jesteśmy gotowi na ciężki mecz w środę, ale pojedziemy tam, żeby od razu w pierwszym meczu zakończyć całą serię – kończy macedoński szkoleniowiec żółto-niebieskich.

W poprzednim sezonie zespół BM Slam Stal w ćwierćfinale play off grał z trzeciej pozycji. Rywalem był szósty po sezonie regularnym MKS Dąbrowa Górnicza. Wówczas po dwóch meczach w Ostrowie także było 2:0 dla ,,Stalówki”, która zakończyła rywalizację w trzecim spotkaniu w hali rywala. Teraz ostrowianie mają podobny plan.

Warto powiedzieć, że dwa kolejne sukcesy nad Kingiem sprawiły, że teraz zwycięska seria BM Slam Stal wzrosła do dziesięciu kolejnych meczów. Jednocześnie ostrowianie notują teraz pięć kolejnych wygranych u siebie.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick