Żółw-uciekinier odnalazł się w… serwisie ogłoszeniowym. Trwają poszukiwania drugiego

2
Fot. fanpage Muzeum w Lewkowie
Żółw, który uciekł z Pałacu w Lewkowie, został odnaleziony. Jak głosi gminna wieś, wybrał się na dyskotekę, ale ostatecznie nie ma pewności, czy dotarł na miejsce. Pewne jest natomiast, że cały i zdrowy wrócił do pałacu. Nie sam, ale z pomocą życzliwych ludzi ponownie może korzystać ze swojego środowiska naturalnego.

Kilka dni temu internet obiegła informacja, że z Muzeum w Lewkowie uciekł żółw. Jak pisali przedstawiciele tej instytucji na fanpage’u „Nie wiadomo, dlaczego mieszkaniec lewkowskiego stawu udał w nieznane”. Pojawiły się podejrzenia, że… poszedł w stronę dyskoteki.

ZOBACZ TEŻ: Ostrowskie kaczki przechodzą na pasach i znów robią karierę w mediach [WIDEO]

Jak się okazało, został odnaleziony w okolicach Lewkowa przez panią Natalię, która zaopiekowała się „uciekinierem”. Nie wiedząc, do kogo zwierzę mogło należeć, opublikowała informację na jednej ze stron internetowych z lokalnymi ogłoszeniami. Na odzew długo nie trzeba było czekać. Żółw szybko odnalazł starego-nowego właściciela i wrócił pod skrzydła pałacowych opiekunów.

Poszukiwany jest nadal drugi żółw, który także uciekł z pałacowych ogrodów. Jeśli ktoś wie, gdzie może przebywać, powinien skontaktować się z przedstawicielami pałacu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick