Zobacz wywiad z Mariuszem Fyrstenbergiem – kapitanem polskich tenisistów w Pucharze Davisa

0
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Mariuszem Fyrstenbergiem, kapitanem polskiej reprezentacji w tenisie. Wyemitujemy go na antenie Telewizji Proart w tym tygodniu. Dokładną godzinę zdradzimy wkrótce. Nie przegapcie tego!

Powoli opada kurz po meczu reprezentacji Polski z Hongkongiem w ramach Pucharu Davisa, który został rozegrany w Arenie Kalisz w ostatni weekend. To sportowe wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród osób związanych z tenisem na co dzień, ale także mieszkańców naszego regionu, którzy nie śledzą regularnie poczynań naszych zawodników. Przyjazd na teren południowej Wielkopolski takich legend jak Jerzy Janowicz czy Mariusz Fyrstenberg to nie lada gratka nie tylko dla fanów sportu.

Właśnie z Pucharem Davisa, a także z kapitanem polskiej kadry związana jest nasza niespodzianka. To wywiad, który przeprowadziliśmy z Mariuszem Fyrstenbergiem przy okazji rozgrywania meczu w ramach tych legendarnych zawodów.

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia go na antenie Telewizji Proart już w tym tygodniu. Kiedy dokładnie? O tym poinformujemy wkrótce, nie zdradzając od razu całej tajemnicy. Bądźcie z nami. Nie będziecie żałować!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick