Zobacz spot akcji Oddaj krew z kablówką 2019!

2
Prezentujemy spot promujący 15. edycję akcji "Oddaj krew z kablówką"! Zobaczcie, co jest efektem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania wielu ludzi, którzy włączyli się w pomoc przy realizacji tego materiału. Możecie go obejrzeć na portalu wlkp24.info, a także w Telewizji Proart oraz na naszych fanpage'ach na Facebooku.

Pamiętacie tajemnicze zdjęcia w lekarskich kitlach, selfie z sali operacyjnej i dziewczynę pędzącą korytarzem z „tajemniczą przesyłką”? To wszystko było skromną zapowiedzią naszego nowego spotu promującego 15. edycję akcji „Oddaj krew z kablówką”, która odbędzie się 25 czerwca na dziedzińcu siedziby Telewizji Proart, portalu wlkp24.info oraz firmy PROMAX.

Co tu się wyprawia❓Mamy sprzęt, mamy statystów i realizatorów. Jak myślicie, jaki spot nagrywamy❓😊

Opublikowany przez wlkp24.info Czwartek, 23 maja 2019

Prace nad scenariuszem, storyboardem, rekwizytami, scenografią i realizacją trwały sporo czasu i kosztowały wiele wysiłku wszystkich, którzy zaangażowali się w ten projekt. Intensywna praca do późnych godzin nocnych, a następnie czas poświęcony na montaż zgromadzonego materiału sprawiły, że właśnie jesteśmy świadkami produkcji, która rodziła się przez ostatnie dni nie tylko w naszej redakcji. Gdzie jeszcze? Tę zagadkę pozostawiamy do rozwiązania Wam!

Zobaczcie nasz spot i oceńcie sami, a 25 czerwca widzimy się na terenie siedziby Telewizji Proart, aby podzielić się tym, co najcenniejsze – krwią, a co za tym idzie, także życiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Ja się do tej akcji nie „włanczam” (jak mawia pan radny Grzeszczyk), bo się boję igły, ale jakby trzeba było komu przyłożyć słownie, to jestem do usług. Ja mogę nawet wskazać literówkę w tekście, którego jeszcze nie widziałem. Takie mam zdolności i zalety.

    • Miło poczytać komentarz bez błędów ortograficznych, ostatnio to rzadkość. Szkoda tylko, że nawiązanie do artykułu żadne. 😉 Pozdrawiam!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick