Zobacz hit w Arenie! Wygraj bilety na mecz KPR-u z Łomżą Industria Kielce [KONKURS]

0
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na mecz ARGED KPR Ostrovii z Łomża Industria Kielce. Spotkanie odbędzie się w piątek, 2 grudnia o 18.30 w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

W Arenie Ostrów hit za hitem. Dopiero co oglądaliśmy mecz ARGED KPR Ostrovii z ORLEN Wisłą Płock, a już wielkimi krokami zbliża się spotkanie biało-czerwonych z Łomżą Industria Kielce.

Zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego to multimedalista krajowych rozgrywek: 19-krotny Mistrz Polski, 17-krotny zdobywca Pucharu Polski oraz triumfator Ligi Mistrzów.

Takiej legendy handballa także w wymiarze europejskim w Arenie Ostrów jeszcze nie goszczono. Po frekwencyjnym spektakularnym sukcesie podczas meczu KPR-u z ORLEN Wisłą Płock, przy okazji spotkania z Łomżą Industria Kielce kibiców nie powinno być mniej. Oba spotkania to prawdziwe święta dla sympatyków szczypiorniaka.

Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz z trybun Areny Ostrów, daj szansę szczęściu i powalcz o jeden z pięciu biletów na spotkanie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest odpowiedzenie na pytanie konkursowe, które
brzmi następująco: „Który zawodnik drużyny Łomża Industria Kielce może być najgroźniejszym rywalem ARGED KPR Ostrovii i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „Kielce”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 30 listopada 2022 roku, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick