Znamy skład Ostrovii. Nie ma zmian

8
Już w niedzielę żużlowców MDM Komputery TŻ Ostrovia czeka mecz derbowy z Unią Kolejarzem Rawicz. Dzisiaj trener Mariusz Staszewski zaprezentował skład swojego zespołu na ten pojedynek. No i w zestawieniu biało-czerwonych nie ma zaskoczeń. Ostrowski szkoleniowiec postawił na tych samych zawodników, którzy pod koniec maja walczyli na Stadionie Miejskim w meczu z PSŻ Poznań. Nadal więc poza składem mamy Duńczyka Bjarne Pedersena i Patryka Dolnego. Coraz pewniejsze miejsce w składzie ostrowskiej drużyny ma za to Zbigniew Suchecki, który po ciężkim początku sezonu, teraz znajduje się w coraz lepszej dyspozycji.

Awizowane składy:

Unia Kolejarz Rawicz

1. Richie Worrall
2. 
Rafał Konopka
3. 
Jaimon Lidsey
4. 
Arkadiusz Pawlak
5. 
Damian Baliński
6. 
Wiktor Trofimow
7. 
Szymon Szlauderbach

MDM Komputery TŻ Ostrovia

9. Adam Ellis
10. Kamil Brzozowski
11. Renat Gafurow
12. Zbigniew Suchecki
13. Nicolai Klindt
14. Kamil Nowacki
15. Marcel Studziński

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Tylko nie Brzozowski! Zrobi na Konopkach Pawlakach 10 pkt i w następnym meczu 3 pkt bo zgubi ustawienia… B.Pedersen powinien na play off się wypiąć na trenera amatora i amatorski klub.

    • Pedersen niech się cieszy że ma gdzie jeździć. Emeryci siedzą na emeryturze. Wyniki za słabe na przyszły rok w 1 lidze.

  2. Panie Karasiński może zapyta Pan jaki jest prawdziwy powód nieobecności Pedersena ? Kosz się skończył, więc przecież wrócił Pan do dziennikarstwa…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick