Znaleziono go na Radłowskiej. Właściciel poszukiwany [ZDJĘCIA]

2
Fot. Schronisko Ostrów
Trwają poszukiwania właściciela psa, którego znaleziono na ul. Radłowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Zwierzę trafiło do schroniska. Jest zadbane, stąd podejrzenie, że mogło się zgubić. Na prośbę przedstawicieli schroniska podajemy na wlkp24.info szczegółowe informacje na jego temat.

Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim szukają właściciela psa. Czworonoga widocznego na zdjęciach znaleziono na ulicy Radłowskiej. Psiak jest zadbany, widać, że niedawno miał strzyżoną sierść. Stąd podejrzenie, że mógł uciec z domu i się zgubić.

Nie wiadomo, czy miał dom na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, czy przywędrował do miasta z jednej z pobliskich miejscowości. Stąd prośba o pomoc osób zajmujących się bezpańskimi zwierzętami w schronisku. Na ich prośbę udostępniamy zdjęcia oraz numery telefonów. Jeśli wiecie, że ktoś szuka psa, dajcie znać. Udostępnijcie tę informację, aby zguba szybko znalazła właściciela.

Telefony kontaktowe: 605 595 795, 722 333 376 lub 725 705 107.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 9
    1

    Adresówka kosztuje niewiele (to mała blaszka z nr tel). Mozna też zaczipowac psa (niedlugo za darmo). Ludzie zacznijcie zapewniac należytą opiekę swoim czworonogom !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick