DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zmiana aranżacji ogródka? Pożyczka pokryje koszty tego przedsięwzięcia

Artykuł sponsorowany

Planujesz odnowić meble ogrodowe? A może marzy Ci się ogród pełen kwiatów? Takie zmiany to kosztowne przedsięwzięcie. Wydatki na zmianę aranżacji ogrodowej pokryjesz pożyczką. Pozyskane pieniądze przeznaczysz na dowolnie wybrany cel. To wyjście, które pozwoli Ci stworzyć ogród Twoich marzeń jeszcze przed sezonem letnim.

Artykuł sponsorowany przez Provident Polska SA

Aranżacja ogrodu – co generuje największe koszty?

Własny ogródek to ogromny przywilej, szczególnie w dużych miastach. Warto zadbać o to, aby jego aranżacja gwarantowała wygodny wypoczynek. Elementy, które mocno wpływają na koszty zmiany aranżacji i urządzenia ogródka to:

 • Budowa pergoli drewnianej – to prawdopodobnie jeden z większych wydatków w trakcie zmiany aranżacji ogrodu. Profesjonalne wykonanie drewnianej pergoli może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych.
 • Wykonania podłoża na taras – koszt położenia kafli lub kostki chodnikowej to wydatek od kilkuset złotych w górę, zależnie od powierzchni ogrodu.
 • Meble ogrodowe – zarówno ich zakup, jak i renowacja może generować wydatki do kilku tysięcy złotych.
 • Rośliny doniczkowe i drzewka – sadzonki roślin ogrodowych to wydatek do kilkudziesięciu złotych za sztukę. Zakup większego drzewa do posadzenia w ogrodzie może wiązać się z wydatkiem do kilkuset złotych za pojedynczą roślinę.
 • Oświetlenie ogrodu – przebywanie w ogrodzie nocą bez oświetlenia bywa kłopotliwe. Nowa aranżacja uwzględniająca oświetlenie to dodatkowy wydatek do kilkuset złotych wraz z podłączeniem.

Całkowite wydatki związane ze zmianą ogrodowej aranżacji mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Brak oszczędności nie jest jednak przeszkodą w przypadku takich inwestycji. Możesz zdecydować się na pożyczkę pozabankową.

W ofercie Provident Polska S.A. znajdziesz np. Pożyczkę Samoobsługową PRO (RRSO 19,75%, warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej konsumenta), z której pomocą pożyczysz nawet 15 000 zł. Więcej o ofercie dowiesz się z: https://www.provident.pl/. To zastrzyk gotówki, który w pełni pokryje wydatki na ogródek!

Na co zwrócić uwagę, wybierając pożyczkę pozabankową?

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę w firmie pozabankowej, weź pod uwagę:

 • renomę firmy pożyczkowej,
 • dostępną kwotę finansowania,
 • budżet domowy i swoje możliwości spłaty zobowiązania,
 • oprocentowanie,
 • wartość RRSO,
 • okres spłaty.

Sprawdzona firma pożyczkowa zawsze przedstawia warunki finansowania jeszcze przed złożeniem wniosku o przyznanie dodatkowej gotówki. Weryfikacja powyższych czynników pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą propozycję pożyczki.

Czy pożyczka to dobry sposób na pokrycie kosztów aranżacji ogrodu?

Pokrycie kosztów zmiany aranżacji i wyposażenia przydomowego ogrodu pożyczką pozabankową to dobre rozwiązanie, by rozłożyć wydatek na raty. Kontaktując się z pożyczkodawcą, możesz pozyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel, nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Przed zdecydowaniem się na taką formę finansowania należy dokładnie przyjrzeć się budżetowi domowemu. Rozsądne pożyczanie chroni przed długami i pomaga zachować stabilność finansową. Zanim weźmiesz pożyczkę, przeczytaj także warunki umowy i poznaj całkowitą kwotę do spłaty oraz liczbę rat.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz