Zmęczeni ale szczęśliwi. Mistrzowie dzielą się wrażeniami

1
Zmęczeni ale bardzo szczęśliwi. Wczoraj dotarli do nas bohaterowie z Torunia. Natalia Benek Benedykcińska, Patryk Wykrota wraz z trenerami Markiem i Michałem Walczakami. Złoci medaliści Halowych Mistrzostw Polski Juniorów. Panie i panowie - jeszcze raz: kawał dobrej roboty!

Dwa złote medale z życiowymi wynikami przywieźli ostrowscy lekkoatleci z halowych mistrzostw polski juniorów w Toruniu. Natalia Benedykcińska dopiero w ostatniej próbie zapewniła sobie złoto w skoku w dal, natomiast Patryk Wykrota był bezkonkurencyjny w biegu na 200 metrów.

Natalia Benedykcińska mimo że jest juniorką, ma spore doświadczenie. Nigdy jednak nie wygrała zawodów ostatnią próbą. Udało się podczas mistrzostw Polski. Wynik 6.10 osiągnięty w ostatnim skoku i awans z trzeciego miejsca na pierwsze. Tak skaczą tylko wielcy zawodnicy.

Sam bieg finałowy na 200 metrów w wykonaniu Patryka był perfekcyjny. Drugiego na mecie Mateusza Wróbla wyprzedził aż o 24 setne sekundy. To nie tylko kolejny rekord Ostrowa Wielkopolskiego, ale także najlepszy wynik w tym roku w Polsce, także wśród seniorów. Fenomen.

Z bardzo dobrej strony pokazali się pozostali lekkoatleci Klubu Sportowego Stal LA, zwłaszcza długodystansowcy – podopieczni Kamili Grzegorowskiej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick