Zgarnij darmową wyżerkę we Fajrancie! Weź udział w konkursie!

1
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest prawdziwa uczta dla podniebienia. Coś wyjątkowego i jakże wpisującego się w długi weekend, który przed nami. Zachęcamy do udziału w zabawie razem z Fajrantem. Szczegóły na wlkp24.info.

Daj szansę szczęściu i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest prawdziwa uczta dla podniebienia. Coś wyjątkowego i jakże wpisującego się w długi, sierpniowy weekend. Razem z Fajrantem mieszczącym się przy ul. Kolejowej 32 w Ostrowie Wielkopolskim zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do rozdania mamy zaproszenia na ucztę dla podniebienia. Do wygrania dowolna pozycja z każdego food trucka: Burger, Kebz, Orzeźwiający Napój z KofikPointu czy Deser Lodowy od Lody nie na patyku.

Jest o co walczyć, bo gościem sierpniowego weekendu będzie ekipa foodtrucka „Uwędzeni” z Wrocławia. Już raz gościli w Ostrowie i przyciągnęli prawdziwe tłumy. Tym razem zapewne nie będzie inaczej!

Aby powalczyć o zwycięstwo i darmową wyżerkę, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytanie: „Ile foodtrucków przyjezdnych gościło do tej pory na Fajrancie?”. Kto pierwszy, ten lepszy. Nagrodzone zostaną cztery osoby. Odpowiedź wyślij na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Fajrant”.

REGULAMIN KONKURSU

Czym jest Fajrant?

To pierwsza Miejska Strefa Chilloutu w samym środku miasta (ul. Kolejowa 32 w Ostrowie Wielkopolskim, vis a vis Biedronki). Foodtrucki z pysznym jedzeniem oraz różnorodnymi napojami. Istna uczta dla podniebienia serwowana przez Kebz, KofikPoint, Lody nie na patyku i Bar Fajrant.

Zobacz, czego możesz spróbować w Fajrancie!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick