Zderzenie w Przygodzicach. Motocykl zderzył się z osobówką [AKTUALIZACJA]

0
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Przygodzicach na ul. Wrocławskiej.

Jak wynika z relacji strażaków, którzy zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia, osoba kierująca jednośladem doznała obrażeń ręki. Na miejscu udzielono pomocy i zaopatrzono uszkodzenie, po czym zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną osobę do szpitala na badania.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia na odcinku ul. Wrocławskiej w Przygodzicach i zajęli się usunięciem pozostałości po kolizji motocykla z samochodem osobowym.

CZYTAJ TEŻ: Rekordzista rozpędził fiata ducato do 147 km/h. 10 piratów w rękach policji

AKTUALIZACJA – 20.58

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zdrowiu i życiu motocyklisty nie zagraża niebezpieczeństwo. Oboje kierujący byli trzeźwi. Postępowanie będzie prowadzone w kierunku spowodowania wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło ok. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej ze Szkolną w Przygodzicach – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick