Ostrów. Zderzenie motoroweru i osobówki na Wojska Polskiego

4
Do zderzenia motorowerzysty z pojazdem osobowym doszło na ulicy Wojska Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Prawdopodobnie kierowca osobowego Volkswagena Golfa uderzył w jednoślad, ale to dokładnie zbada policja, która pracuje na miejscu.

– 34-letni motorowerzysta został zabrany do ostrowskiego szpitala. Kierująca Volkswagenem Golfem była trzeźwa. Jeden z pojazdów znajdował się na lewym pasie ruchu, drugi na prawym. Doszło do zderzenia obu tych pojazdów. Szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja – informuje st. sierż. Małgorzata Łusiak z ostrowskiej komendy policji.

Jeszcze kilkanaście minut temu ulica Wojska Polskiego była zablokowana. Ruch został wznowiony, ale mimo wszystko kierowcy mogą spodziewać się korków. Na miejscu wciąż pracują policjanci.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Zbyt często coś niebezpiecznego wydarza się na tej ulicy. Może trzeba wprowadzić tam ograniczenie prędkości do 10 km/h, bo na rozwagę kierujących pojazdami to chyba nie za bardzo można liczyć?

  2. nie ma miesiaca żeby na woj polskiego nie było jakiegoś wypadku zwłaszcza w okolicach tego przejścia dla pieszych a ciekawe jak tam zrobią wjazd autobusami na centrum przesiadkowe, czy przejście dla pieszych będzie przesunięte, tylko gdzie je przesunąć?

  3. Błędne informacje podjecie samochód nie uderzył w motor tylko motor w samochód przy zmianie pasa ruchu podawajcie rzetelne info

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick