Zderzenie osobówki z motocyklistą. Kierowca jednośladu zabrany do szpitala

2
zdjęcie poglądowe / fot. Max Fleischmann / Unsplash
Kierowca motocykla został zabrany do szpitala po tym, jak zderzył się z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Żeromskiego. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Limanowskiego a Żeromskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w motocyklistę. – Mężczyzna został zabrany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi – informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z ostrowskiej komendy policji.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Z Ulicy Limanowskiego robią sobie tor wyścigowy gdzie patrole i kontrole jak ktoś zginie wtedy będzie niebiesko do samych Piasek

  2. To skrzyżowanie jest bardzo małe, ale w szczególności po zrobieniu ścieżki rowerowej i drogi na cmentarz, zrobiło się bardzo niebezpieczne. Wypadki tam są bardzo często. Rowerzyści często nie zachowują ostrożności i jeżdżą pod prąd, a samochody jadące Żeromskiego mają ogromny problem, żeby wyjechać z drogi podporządkowanej. Może warto zastanowić się nad światłami lub rondem? Takie rozwiązanie może śmieszy, ale może oszczędzić komuś drogi do szpitala.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick