Zderzenie osobówek w Sobótce. Lądował też LPR [AKTUALIZACJA]

0
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w miejscowości Sobótka w powiecie ostrowskim. Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe, lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Są osoby poszkodowane. Trwają czynności służb.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Sobótka. Zderzyły się dwa samochody osobowe, w których podróżowało łącznie pięć osób. – Jedna osoba jest zaopatrywana na miejscu przez ZRM, czynności służb wciąż trwają. Lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Droga jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA 14.35

Ruch na DK11 odbywa się już wahadłowo. Z informacji udzielonych przez policję doszło do zderzenia skody fabii i forda mondeo. – W skodzie podróżowały cztery osoby, kobieta i troje nastolatków. 13-latek został przetransportowany LPR-em do szpitala. Zarówno kierująca skodą, jak i kierowca forda byli trzeźwi – poinformowała sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

screen z Google Maps
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick