Czołowe zderzenie dwóch osobówek [ZDJĘCIA]

0
Fot. Kobyla Góra Movie
Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. To efekt zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w środę po 21.00 na DW449 w Kobylej Górze.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę po 21.00 na DW449 w Kobylej Górze. – 21-letni mieszkaniec gminy Mikstat, jadący wraz z pasażerem, kierując samochodem marki Audi, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka pojazdem marki BMW, którym kierował 39-letni mieszkaniec gmina Kobyla Góra – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Obrażeń ciała doznał 22-letni pasażer, który trafił do szpitala. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. – Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostrzeszowie oraz jeden z OSP Kobyla Góra. Strażacy zastali na miejscu dwa samochody osobowe i wyciek płynów eksploatacyjnych oraz jedną osobę poszkodowaną. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, przeprowadzono rozpoznanie, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej i przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego – wyjaśnia straż. Noemi Biel z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

Więcej zdjęć na fanpage’u Kobyla Góra Movie

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick