Zderzenie motocykla z zafirą. Lądował LPR [ZDJĘCIA]

0
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
52-letni kierowca motocykla trafił do szpitala po tym, jak kierująca oplem zafirą zderzyła się z jego jednośladem. Do zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań w Żerkowie (gmina Jarocin). Na wypadek najechali patrolujący okolicę policjanci.

Jak wyjaśnia jarocińska policja, do wypadku doszło na skutek zignorowania przez kierującą samochodem znaku stop. – Mieszkanka gminy Jarocin jadąc oplem zafirą od Żółkowa, wjechała na skrzyżowanie z drogą prowadzącą z Jarocina w kierunku Raszew. W tym samym czasie na skrzyżowanie wjechał 52-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Żerków – informuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

CZYTAJ TEŻ: Pożar pociągu w Sośniach pod Ostrowem. Co było przyczyną?

Na skutek zderzenia motocyklista spadł z jednośladu na środku skrzyżowania, a samochód osobowy zatrzymał się w przydrożnym rowie z uszkodzonym przodem i bokiem od strony kierowcy.

Tuż po zdarzeniu na miejscu wypadku zatrzymali się policjanci, którzy patrolowali gminę. Udzielili pomocy nieprzytomnemu początkowo motocykliście. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ponieważ nie było wolnej karetki. Załoga LPR-u zajęła się poszkodowanym, po czym przetransportowała go do szpitala w Kaliszu. Jeszcze przed odlotem 52-latek odzyskał przytomność.

Więcej zdjęć dostępnych na jarocin112.pl.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick