Zderzenie kilku aut na granicy Kalisza i Nowych Skalmierzyc [ZDJĘCIA]

1
Fot. Czytelnik
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia czterech samochodów, do którego doszło w piątkowe popołudnie na granicy Kalisza z Nowymi Skalmierzycami.

Do zderzenia czterech samochodów doszło w piątkowe popołudnie na granicy Kalisza i Nowych Skalmierzyc. Uszkodzeniu uległy Land Rover, dwa osobowe renaulty oraz van marki Dacia. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jednego z pojazdów nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta i uderzył w jego tył. Później nastąpił tzw. efekt domina i doszło do zderzeń kolejnych samochodów.

Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej (PSP Kalisz oraz OSP Sulisławice), zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Wypadek w godzinach szczytu spowodował tworzenie się korków. W Nowych Skalmierzycach sięgał do centrum miasta.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick