Zderzenie z jeleniem i dachowanie bmw. Pracowity weekend dla służb

0
W Alei Słowackiego dachował samochód, a w Przygodzicach inny pojazd zderzył się z jeleniem. Cały weekend przebiegł jednak dość spokojnie w Ostrowie i okolicach, jak informują służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo.

Bmw wypadło w niedzielny wieczór z drogi w wyniku nieostrożnej jazdy kierującej autem. Kobiecie udzielono na miejscu pomocy medycznej. Z kolei, nic się nie stało prowadzącemu land rovera, który zderzył się ze zwierzęciem w sobotę. Policja zabezpieczyła natomiast martwe zwierzę.

Ponadto, policjanci zatrzymali kobietę kierującą samochodem – za przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali też jedną osobę, która przywłaszczyła cudzy telefon komórkowy.

Strażacy, poza zabezpieczaniem tegorocznych MajOSTaszków oraz usuwaniem skutków wypadków drogowych, gasili jedynie drobne pożary: śmieci i trawy.

– To był typowy weekend, bez dramatycznych zdarzeń i wypadków – informuje dr Adam Stangret z ostrowskiego szpitala. Pracy medykom jednak nie brakowało. – Mieliśmy do czynienia z pełnym przekrojem urazów, zawałami i urazami – tak jak codziennie, dodaje lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick