Zderzenie dwóch aut. Kto zawinił? [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

0
Fot. Czytelnik
Kobieta trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na skrzyżowaniu Ledóchowskiego i Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim w środę około południa. Kolizja miała miejsce także na skrzyżowaniu Bema z Krotoszyńską.

Do zderzenia bmw z audi doszło w okolicach skrzyżowania ulic Ledóchowskiego i Piłsudskiego. Drugą z nich jechał mężczyzna kierujący bmw, który – jak wynika ze wstępnych ustaleń policji – wjechał na czerwonym świetle.

W wyniku tego doszło do zderzenia z drugim pojazdem. Kobieta trafiła do szpitala. Na razie nie wiadomo, jaki jest jej stan zdrowia. Od tego będzie zależeć, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek.

AKTUALIZACJA – 14.36

Nieco później do kolejnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Bema z Krotoszyńską w Ostrowie Wielkopolskim. Doszło tam do kolizji. – Kierująca fordem, która jechała ul. Krotoszyńską, nie dostosowała się do sygnalizacji świetlnej i doprowadziła do zderzenia z iveco, który jechał od ul. Bema. Kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie odniósł obrażeń – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP Ostrów.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick