Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. 19-letni kierowca zakleszczony w aucie

0
Zdjęcie poglądowe / archiwum wlkp24.info
Jedna osoba została zabrana do szpitala po zderzeniu samochodu ciężarowego z osobówką. Do zdarzenia doszło na DW470 w Skarszewie po godz. 16.00. Występują utrudnienia w ruchu. Policja organizuje objazdy.

Do zderzenia samochodu cieżarowego z osobowym doszło na DW470 w Skarszewie (powiat kaliski). Kierowca osobówki został uwięziony w pojeździe. – Strażacy po przybyciu na miejsce wydobyli przy pomocy sprzętu hydraulicznego kierowcę, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Mężczyzna był przytomny i został zabrany do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Do zdarzenia doszło po godz. 16.00. W chwili pisania artykułu nadal występowały duże utrudnienia w ruchu. Policja zorganizowała objazdy.

AKTUALIZACJA – 17.27

– Kierowca osobowego volkswagena to 19-latek, który jechał od Kalisza w kierunku Turku. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował 54-latek. Kierowca ciężarówki nic poważnego się nie stało – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. – Utrudnienia będą występować do czasu usunięcia pojazdów z drogi. Policja wyznaczyła objazdy zarówno od strony Kalisza, jak i od strony Turku – dodaje. W tej chwili trudno oszacować, jak długo może to potrwać.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick