Zderzenie busa z osobówką. Droga krajowa jest zablokowana [WIDEO][ZDJĘCIA]

6
Do zderzenia busa marki Volkswagen z samochodem osobowym marki Skoda doszło na DK11 między Antoninem a Strugami (powiat ostrowski). Ze wstępnych informacji wiadomo, że jedna osoba została poważnie poszkodowana. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejsce wysłano pięć zastępów państwowej straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Jedna osoba została poważnie poszkodowana, ma problemy z oddychaniem, udzielana jest jej pomoc na miejscu, gdzie pracują dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna podróżujący skodą był zakleszczony i musieli go uwolnić strażacy. Prawdopodobnie kierujący samochodem osobowym chciał skręcić w lewo i przepuszczał samochody jadące od Ostrowa Wielkopolskiego. Kierowca busa prawdopodobnie nie zdążył zahamować i uderzył w skodę. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

CZYTAJ: Dachowanie dwóch aut. DW444 całkowicie zablokowana

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. A gapie na przystanku stoją i robią zdjęcia telefonami zamiast udzielać pomocy powinni tych gapiowiczow karać wszyscy ciekawscy a pomagać nie ma komu

  2. Typowe w tym miejscu ! Długa prosta auta zapier.. i NAGLE ktoś zobaczy grzyby lub jagody albo zachce mu się skręcić do lasu.. i CYK hebel . ci z tyłu wjeżdżają w upska. Oczywiście też przez swoje gapiostwo i nie trzymanie odstępu !

  3. 20.06. temu też widziałem podobnego idiotę na drodze z Wrocławia do Antonina przy skręcie do Dębnicy. Podwójna ciągła, oznakowanie skrzyżowania, Clio skręca w lewo na drogę do Dębnicy przez Ludwików a z tyłu SUV (nie pamiętam marki),wyprzedza w tym miejscu ciężarówkę, po czym gwałtownie hamuje, zmienia z piskiem opon pas na właściwy, wykonuje nieskoordynowane ruchy na drodze i odjeżdża. Gdyby staranował Clio, nie chcę nawet myśleć o jego pasażerach. Ludzie opamiętajcie się, nie jesteście na drodze sami.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick