Zderzenie BMW z Isuzu. Kierowca nie miał prawa jazdy

0
Wczoraj w Kościelnej Wsi doszło do zderzenia samochodu marki Isuzu z bmw. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą pleszewscy policjanci.

28-letni mieszkaniec Kalisza, jadąc samochodem marki BMW w kierunku Kalisza, uderzył w tył jadącego przed nim nieoznakowanego radiowozu marki Isuzu. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, w momencie, gdy kierowca isuzu wykonywał manewr skrętu w lewo.

– Kierowca i pasażerowie isuzu zostali przewiezieni do kaliskiego szpitala. Nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 28-latek, który kierował bmw nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie – mówi mł.asp. Monika Kołaska. 

Pomocy poszkodowanym udzielili funkcjonariusze z Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej podległej Dyrektorowi Okręgowemu w Poznaniu, którzy byli bezpośrednimi świadkami zdarzenia. Funkcjonariusze, opatrzyli poszkodowanych, kierowali ruchem, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a w międzyczasie wezwali służby ratunkowe.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick