Zderzenie aut na obwodnicy Jarocina. Policja wyznaczyła objazdy [ZDJĘCIA]

2
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na S11 w Mieszkowie (obwodnica Jarocina). Trzy osoby trafiły do szpitala. Trasa od Poznania w kierunku Kalisza jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy starą "DK11" przez Cielczę i Jarocin. Ruch po S11 w drugą stronę odbywa się bez utrudnień.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na obwodnicy Jarocina (S11) w Mieszkowie (pas w kierunku Kalisza). Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Do zderzeni doszło około 8.36. – 39-letnia mieszkanka powiatu średzkiego, kierująca skodą fabia, najechała na tył daewoo lanosa prowadzonego przez 27-latka z gminy Jarocin. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie odniosły obrażeń zagrażających ich życiu i zdrowiu, ale czekamy na potwierdzenie tych informacji – wyjaśnia asp. Karina Migalska-Cepa z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Pojawiło się podejrzenie, że na jezdni znajdowała się plama oleju. Służby ustalają, czy rzeczywiście tak było i czy najechanie na nią mogło przyczynić się do zderzenia samochodów.

Pas drogi S11 (obwodnica Jarocina) w kierunku z Poznania na Kalisz jest nieprzejezdny. Policjanci w Mieszkowie nie pozwalają wjechać na drogę szybkiego ruchu i kierują pojazdy na dawną DK11 przez Cielczę w kierunku Jarocina i dalej na Kalisz.

Trasa S11 z Jarocina w kierunku Poznania jest przejezdna.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. przejedźcie się po jarocińskich dużych parkingach, jak są puste, zobaczycie ile tam czarnych plam po oleju

    zróbcie o tym materiał. Proponuję na początek duże parkingi pod marketami i pod basenem. Potem osiedla. Przystanków autobusowych chyba nie trzeba sprawdzać , choć kto wie…..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick