Zbliża się koniec kadencji, a oni… otwarli biuro poselskie. Dlaczego tak późno?

5
W czwartek oficjalnie otwarto biuro poselskie Piotra Walkowskiego. Choć do końca kadencji pozostało raptem kilka tygodni, wcześniej nie można było tego zrobić. Dlaczego dopiero teraz nastąpił ten moment i kto może korzystać z usług przedstawicieli PSL-u oraz pracowników biura, wyjaśniamy na wlkp24.info.

Choć może wydawać się dziwne, że na kilka tygodni przed wyborami do parlamentu otwarto biuro poselskie, to o przypadku albo spóźnialstwie nie ma mowy. Piotr Walkowski dopiero miesiąc temu został posłem dobiegającej końca kadencji. Wszystko ze względu na to, że Andżelika Możdżanowska uzyskała mandat eurodeputowanej i zwolniło się miejsce w sejmie. Choć posłanka do Parlamentu Europejskiego startowała do Brukseli z listy Prawa i Sprawiedliwości, jej miejsce w sejmie zajął Piotr Walkowski od lat związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Stało się tak dlatego, że Możdżanowska do sejmu startowała właśnie z listy PSL-u.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Walkowski posłem. Na co zamierza wykorzystać powierzony mu czas? [WIDEO]

W oficjalnym otwarciu biura poselskiego Piotra Walkowskiego (które znajduje się przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Wielkopolskiej Izby Rolniczej) wzięli udział najważniejsi politycy tej partii z prezesem Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem na czele, a także z Andrzejem Grzybem – do niedawna europosłem, a obecnie nadal szefem wielkopolskich struktur PSL-u oraz Krzysztofem Grabowskim – Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego.

O tym, co działo się podczas konferencji prasowej, dowiecie się z materiału wideo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick