Zatrzymanie akcji serca. Wezwano strażaków i LPR

0
Fot. Archiwum jarocin112.pl
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe i straż pożarna zostały wezwane do kobiety, u której doszło do zatrzymania akcji serca. Po przywróceniu czynności życiowych, strażacy przetransportowali ją do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w Kaliszu w jednym z domostw przy ul. Braci Niemojowskich.

Zatrzymanie krążenia u kobiety było przyczyną wezwania straży pożarnej i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zdarzenie miało miejsce w jednym z domów przy ul. Braci Niemojowskich w Kaliszu. Po podjęciu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, przywrócono pacjentce czynności życiowe.

Strażacy w asyście ratowników LPR-u przewieźli wozem bojowym starszą kobietę do szpitala w Kaliszu.

To już kolejne wezwanie w Wielką Sobotę LPR-u i strażaków na pomoc poszkodowanej osobie. Wcześniej pisaliśmy, że te same służby zostały zadysponowane do mężczyzny, który doznał udaru w samochodzie zaparkowanym na jednej z ulic w Dobrzycy. Kilka godzin później lotnicze pogotowie i ponownie straż, ale tym razem z Ostrzeszowa, skierowano do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie doszło do zatrzymania akcji serca u mężczyzny. Niestety, nie udało się go uratować.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ W OSOBNYM ARTYKULE: Śmierć w Ostrzeszowie, udar w Dobrzycy

Równie intensywny dzień mają strażacy z OSP KSRG Raszków, którzy trzykrotnie byli wzywani do akcji, wyjeżdżając do niech jedna po drugiej. Zaczęło się od 4-kilometrowej plamy oleju w Głogowej, następnie zostali zadysponowani do pożaru traw w Moszczance, a na końcu pomagali załodze karetki pogotowia w transporcie pacjenta.

Zdarzenie nr. 28,29,20/2020W dniu dzisiejszym braliśmy udział przy trzech zdarzeniach.Do pierwszego zdarzenia…

Opublikowany przez JOT KSRG Raszków Sobota, 11 kwietnia 2020

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick