„Zapraszam Ostrowskich Spacerowiczów”

24
W piątek, 24 listopada o godz. 19.00 przed ostrowskim Sądem Rejonowym odbędzie protest. "Kolejna batalia o niezależne sądy i o wolne wybory została rozpoczęta!" - pisze na swoim profilu znany ostrowski politolog Jerzy Wójcicki.

„Zapraszam wszystkich Ostrowskich Spacerowiczów w najbliższy piątek-24 listopada br. o godz. 19.00 przed ostrowski Sąd Rejonowy! Kolejna batalia o niezależne sądy i o wolne wybory została rozpoczęta! Wypowiemy nasze głośne NIE dla łamania Konstytucji RP przez PiS! Porozmawiamy i zapalimy po raz kolejny Łańcuch Światła! Proszę udostępnijcie to zaproszenie swoim Znajomym i Nieznajomym. Protesty obywatelskie w najbliższy piątek odbędą się także w innych polskich miastach! Zatem do zobaczenia!”

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

24 KOMENTARZE

 1. Popieram każdą formę protestu przeciw dyktatorskim zapędom małych ludzi z pis. I nie mam na myśli wzrostu.

  Wolność Kocham i rozumiem

 2. Znany politolog??? Cóż wlkp.24 po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu że jest lokalna gazeta wyborczą. Co do spacerowiczów panie politolog to niedaleko jest spacerniak a jak wiadomo w zakładach karnych i aresztach PO wygrała wybory z ogromną przewagą- daj pan ogłoszenie na porannym apelu i frekwencja murowana

  • Ten politolog wykładał m.in. na filii UAM w Ostrowie, na której „studiowała” nasza perełka samorządu, więc trochę wyluzuj.

 3. Podajemy informacje dotyczące miasta, regionu i ich mieszkańców. Niezależnie od opcji politycznej. Na naszym portalu miejsce znajdą wszyscy, taka jest istota naszego portalu. Pozdrawiam.

 4. Łamanie konstytucji. Polecam poczytać konstytucję ze dwa razy i to ze zrozumieniem. Boją się zmian tylko konfidenci i ci którzy wspierali złodziejskie rządy spadkobierców pzpr i kpzr . Skróty nazw partii celowo napisałem z małej litery bo na dużą nie zasługują. Swego czasu uczył mnie Pan Kornaszewski historii, ale to jego historia oceni na którą stronę przeszedł i komu się zaprzedał. Dla liberałów najważniejszy jest stan własnego konta i stanowiska, ojczyzna jest na ostatnim miejscu. Najgorszy ptak który w własne gniazdo sra.

  • Czy ty nieuku wyczytałeś gdzieś w tej informacji nazwisko, które wymieniasz? Kiepsko cię w tewj szkole nauczycie, że nawet z czytaniem masz problemy.

  • Ten pan jest jednym z głównych mącicieli w Ostrowie. Zobacz sam swój komentarz i podlicz łapki. To co teraz się dzieje w kraju jest skutkiem braku rozliczenia komunistycznej władzy. Popatrz sobie kto podburza ludzi i wznieca ogień nienawiści, to ci którzy mają najwięcej do stracenia bo parasol ochronny zaczyna się kończyć. Nawet kościół katolicki zauważył, że i tam potrzeba reformy bo proboszczowie traktowali swoje parafie jak prywatny folwark. Dlatego trzeba często zmieniać im miejsce posługi. Tak samo powinno być z sędziami i prokuratorami by nie powstawały lokalne układy które z czasem przeradzają się w patologię i kolesiostwo oraz elity nie do ruszenia.

 5. Czy nie lepiej by sradny Kornaszewski zajał się porzadkiem na działce po CPNie na Poznańskiej i zrobil tam porządek – niż palił te znicze pod Sądem a palenie zniczy zostawił na 1listopada . Na Poznańskiej jest dzialka która jest skażona paliwem i zostawiona samopas a my mieszkańcy musimy na to patrzec , ludzie wyrzucaja tam śmieci , drzewa rosna na 10 m .Czy nie lepiej w czynie społecznym zrobic tam porządek i zagospodarować ten teren niż palic znicze

  • No to się weź do roboty podatniku, tylko uważaj bo to prywatna działka. Niech każdy dba o porządek na swojej.

 6. też podatniku -zapisz się do PO tam sa tacy jak ty i ci z CPNu skazili działke benzyną , olejami ,a teraz zabrali zabawki i przenieśli sie gdzie indziej a smród i skazenie terenu pozostał

 7. Panie Parysek jakie informacje czy też reportaż w TV Proart przekazujecie ? Jeśli Wam się nie zapłaci to trudno Was szukać , żeby nie być gołosłownym – 11 listopada (Konkatedra) wydarzenia kulturalne, sportowe (wybiórczo) itp ,ale ,,wybitny politolog” , wybitny KOD -owiec to bardzo często w TV Proart i wlkp24.info na czołowym miejscu. Jesteście wraz z Gazetą Ostrowską lokalną gazetą wyborczą. Niech Pani nie mówi ,że jesteście obiektywni i nie popieracie totalnej opozycji ,,Ulica i Zagranica „

 8. Skąd tu tyle Pisuarów -chyba zmówiliście się z całego Ostrowa ,bo ja rozmawiając na ulicach jakoś nie moge spotkać nikogo z waszej naćpanel sekty !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick