Zamkną parking na rynku i kilka ulic

0
materiały prasowe
Szykują się spore zmiany w organizacji ruchu. W związku z przygotowaniami do Rodzinnego Powitania Wakacji, które odbędzie się w sobotę 22 czerwca, w Jarocinie w dniach od 20 do 23 czerwca kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ścisłym centrum miasta.

W czwartek (20 czerwca) o godz. 18.00 zostanie zamknięty wjazd na Rynek i taka sytuacja potrwa do niedzieli (23 czerwca) do 10.00. W tym czasie parking na rynku będzie nieczynny.

Utrudnienia czekają także osoby jeżdżące ul. Śródmiejską od skrzyżowania z ul. Wąską, ul. Wrocławską aż do skrzyżowania z ul. Kilińskiego, ul. Mickiewicza od skrzyżowania z ul. Średnią. Nadal przejezdna pozostanie ul. Gołębia.

Wjazd na rynek od ul. Śródmiejskiej będzie możliwy jedynie dla samochodów posiadających przepustki w tym m.in. aut z zaopatrzeniem sklepów i restauracji. Taka możliwość będzie istniała do piątku 21 czerwca do 18.00. Wyjazd będzie się odbywać ul. Wrocławską, która – podobnie, jak Śródmiejska – na odcinku od Rynku także jest jednokierunkowa.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick