Zainwestujemy w Ciebie kilka tysięcy złotych! Przyjdź na casting

0
Osób, które od dawna myślą o tym, by zmienić swoją dietę i zadbać o dobre samopoczucie jest wiele. Często jednak na myśleniu się kończy, bo nie bardzo wiadomo, od czego zacząć. W dobrym starcie mogą pomóc eksperci programu Fit-Motywator. Trzeba tylko dać sobie szansę i przyjść na casting. Kiedy i gdzie? 8 września o 17:00 przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolski.

Trzy osoby, które przejdą przez sito eliminacji i dostaną się do drugiej edycji programu Fit-Motywator, przez trzy miesiące będą otrzymywać zestaw pięciu zdrowych posiłków opracowanych przez dietetyka i przygotowanych przez specjalistów od zdrowego cateringu.

Oprócz zdrowej diety uczestnicy będą regularnie ćwiczyć pod okiem trenerów personalnych, bo aktywność fizyczna nie tylko wysmukla sylwetkę, utrzymuje w dobrej kondycji i wzmacnia mięśnie, ale też dodaje energii i pewności siebie.

W programie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyżni i to w różnym wieku i z różnymi problemami. Jeśli chodzi o skórę twarzy i ciała, z mankamentami walczyć będzie doktor Izabella Łajs. Przy okazji nauczy też codziennej pielęgnacji.

Casting do drugiej edycji programu fit Motywator odbędzie się w piątek, 8 września, o godzinie 17.00 w siedzibie Telewizji Proart. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.fitmotywator.tvproart.pl. Będziecie? Wierzymy, że tak!

 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick