DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

"Zainteresowanie kibiców przerosło nasze oczekiwania" [WIDEO]

Arged KPR Ostrovia zakończyła debiutancki sezon w PGNiG Superlidze. Cel, jakim było utrzymanie, został zrealizowany z nawiązką. Drużyna prowadzona przez Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka zajęła ostatecznie dziewiąte miejsce, dając kibicom wiele emocji i radości. Wygrane z Górnikiem Zabrze czy Azotami Puławy zostaną na długo w pamięci fanów szczypiorniaka, którzy także stanęli na wysokości zadania, tworząc na każdym meczu kapitalną atmosferę, która jest doceniana w całym kraju.

Klub Piłki Ręcznej Ostrovia jest konsekwentny w swoim działaniu, stawiając na wychowanków. Przed debiutem w PGNiG Superlidze do Ostrowa wrócili m.in. Marek Szpera i Bartłomiej Tomczak. Dodatkowo zakontraktowano Łukasza Gieraka, Krzysztofa Misiejuka, Mikołaja Krekorę i Przemysława Urbaniaka. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do bardzo dobrego wyniku na koniec sezonu. Ostrovia zajęła dziewiąte miejsce, przed takimi zespołami Gwardia Opole, Piotrkowianin czy Energa MKS Kalisz.

Ostrovia chce budować swoją siłę krok po kroku, mierząc siły na zamiary. O dziewiątej pozycji na koniec rozgrywek zdecydowała słabsza druga runda. Kibice jednak dostali bardzo dobry produkt w postaci widowiska sportowego i wielkich emocji. Na długo zapamiętamy zwycięstwa wyszarpane w ostatnich akcjach z Pogonią Szczecin czy Gwardią Opole. Szacunek rywali budziły jednak wygrane w dobrym stylu z Górnikiem Zabrze czy Azotami Puławy.

Pełne trybuny w 3MK Arenie Ostrów to największa nagroda dla zawodników i działaczy za pracę włożoną w ostatnich miesiącach. Derby z Energą MKS Kalisz przejdą do historii. Bilety wyprzedane kilkanaście dni przed meczem i oprawa wielkiego sportowego święta na najwyższym poziomie odbiła się szerokim echem w światku handballowym.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz