DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zagrają swoje największe hity! Wygraj bilety na koncert Pet Shop Boys [KONKURS]

Pet Shop Boys zagrają w Polsce! Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek na muzyczne wydarzenie w Warszawie.

Pet Shop Boys to brytyjski duet, który w latach 80. zyskał światową sławę. Do największych przebojów zespołu można zaliczyć single „West End Girls”, „Suburbia”, „It’s a Sin”, „What Have I Done to Deserve This?”, „Rent”,”Always on My Mind”, „Heart”, „Domino Dancing” i „Go West”.

Zespół Pet Shop Boys wystąpi 3 lipca na warszawskim Torwarze w ramach trasy koncertowej „DREAMWORLD The Greatest Hits Live”. Będzie to jedyny występ duetu w Polsce. A my mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie!

Aby powalczyć o bilety należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z zespołem Pet Shop Boys i co w nich najbardziej lubisz?”.

>> ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU <<

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Pet Shop Boys”. W treści – oprócz zdjęcia, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 25 czerwca 2024 (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie jest pięć podwójnych wejściówek na koncert Pet Shop Boys, który odbędzie się 3 lipca w COS Torwar Warszawa o godzinie 20.00.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz