Zagłosuj na OBO – to już ostatni moment!

0

Dokładnie 4 dni pozostało do zakończenia głosowania na zadania zgłoszone w ramach II edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do 30 września mieszkańcy, którzy jeszcze nie poparli żadnych zadań mogą to uczynić, korzystając z tradycyjnej lub elektronicznej formy głosowania. Do wydania jest okrągły milion złotych.

Ostrowianie, którzy zgłosili zadania w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego zachęcają mieszkańców naszego miasta do poparcia ich propozycji. Kampanie promocyjne wnioskodawców są bardzo zróżnicowane. Wykorzystywane są media społecznościowe, promocja w lokalnych mediach, a bardzo często pomysłodawcy bezpośrednio przedstawiają swoje projekty mieszkańcom.

Wnioskodawcy do promocji zadań wykorzystują też plakaty i ulotki przygotowane w tym celu przez Urząd Miejski. Korzystają zarówno z elektronicznych jak i papierowych wersji materiałów promocyjnych. Tego typu plakaty i ulotki zawierały numer zadania przydzielony w drodze losowania, z zaznaczeniem kategorii projektów małych lub dużych, tytuł zadania, szacunkowy koszt oraz lokalizację zadania.

Do 30 września 2016 r. potrwa głosowanie na zadania zgłoszone w tegorocznej edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosy oddawać można elektronicznie korzystając ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim lub korzystając z papierowych kart do głosowania. Karty można wydrukować samodzielnie ze strony urzędu lub skorzystać z kart dostępnych w siedmiu punktach zlokalizowanych na terenie miasta.

Rywalizacja jest spora, bo zgłoszonych zostało 55 zadań – 30 dużych i 25 małych. Pełną listę znajdą Państwo TUTAJ>>>

 

Lokalizacja oraz godziny pracy punktów głosowania tradycyjnego:

 

– Urząd Miejski – Referat Obsługi Mieszkańców – al. Powstańców Wielkopolskich 18

poniedziałek – piątek 800 – 1600

– Kino Komeda 3D – al. Powstańców Wielkopolskich 22

wtorek – niedziela 1500 – 2000

– Ratusz – Muzeum Miasta – Rynek 1

poniedziałek – piątek 800 – 1600
czwartek – 800 – 1800

– Ostrowskie Centrum Kultury – ul. Wolności 2

poniedziałek – piątek 800 – 2100

sobota 1000 – 1400

– Centrum Rozwoju Komunalnego – ul. Partyzancka 27

poniedziałek – piątek 800 – 1700

– Centrum Rozwoju Komunalnego – ul. Asnyka 8

poniedziałek – piątek 800 – 1600

– Centrum Rozwoju Komunalnego – ul. Witosa (kiosk 46)

wtorek – piątek 800 – 1500

sobota – 700 – 1400

W punkcie do głosowania zlokalizowanym w Urzędzie Miejskim w Referacie Obsługi Mieszkańców udostępnione zostało także stanowisko komputerowe na którym mieszkańcy mogą skorzystać z elektronicznej formy głosowania oraz zapoznać się z opisami wszystkich zadań. Mieszkańcy wybierający tradycyjną formę głosowania mogą skorzystać także z wersji papierowej szczegółowych opisów zadań udostępnionych na stanowisku do głosowania.

źródło: UM Ostrów Wlkp.

wlkp24.info
redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick