Zaginęła osoba na Piaskach. Nurkowie z Konina są na miejscu [AKTUALIZACJE, ZDJĘCIA]

0
"Trzy zastępy straży, policja i łódź w akcji na Piaskach" - informuje nas Czytelnik. Co się dzieje? Służby zostały wezwane nad zalew, ponieważ otrzymały zgłoszenie o zaginionej osobie. Jak udało nam się ustalić, na razie nie wiadomo, czy wskazana osoba utonęła, znajduje się na terenie kompleksu, czy po prostu udała się do domu. Trwają poszukiwania.

Do akcji włączyła się grupa poszukiwawcza.

AKTUALIZACJA – 17.06

Prawdopodobnie poszukiwaną osobą jest starszy mężczyzna. Na Piaski zostały wezwane kolejny wóz strażacki oraz łódź ratunkowa. Na miejsce dotarła grupa poszukiwawcza.

AKTUALIZACJA – 17.25

Jak udało nam się dowiedzieć, do Ostrowa jedzie specjalistyczna grupa ratowników z Konina.

ZOBACZ WIDEO Z AKCJI POSZUKIWAWCZEJ

AKTUALIZACJA – 18.04

Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, nadal trwa akcja poszukiwawcza. Na miejscu pracują już nurkowie z Konina, którzy przeczesują akwen.

AKTUALIZACJA – 18.17

Informacje jakoby znaleziono topielca, są w tej chwili nieprawdziwe. Zarówno policja jak i straż pożarna, stanowczo temu zaprzeczają. Trwają czynności wyjaśniające oraz w dalszym ciągu poszukiwania zaginionej osoby.

Trwają poszukiwania osoby, która pływała w dniu dzisiejszym (29.08.2018) na Piaskach Szczygliczka koło godziny…

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Środa, 29 sierpnia 2018

AKTUALIZACJA – 20.08

Poszukiwania zostały zakończone. Dobiegł końca czas pracy nurków pod wodą, zrobiło się też ciemno. Zastępy zjeżdżają właśnie do bazy. Jak udało nam się ustalić, przedstawiciele służb mają teraz rozmawiać na temat tego, czy akcja poszukiwawcza będzie kontynuowana w czwartek.

Nadal nie ma pewności, czy poszukiwana osoba utonęła, czy znajduje się w zupełnie innym miejscu.

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick