Zaginął Łukasz Piotrowski z Pleszewa. Rodzina prosi o pomoc

8
Ostatni znak życia rodzina Łukasza Piotrowskiego otrzymała od niego wczoraj około godziny 23:00. Miał wyruszyć w trasę po kolejne auto, ale zawodowy kierowca z Pleszewa nie stawił się w miejscu ładunku. Poruszał się prawdopodobnie na odcinku od miejscowości Straelen przy niemiecko-holenderskiej granicy przez Essen, Bochum, Dortmund, aż po Lippstadt w Niemczech. Prosimy o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu młodego mężczyzny.

AKTUALIZACJA:

Mężczyzna się znalazł. Jest już w domu.

FAKTY:

Zawodowy kierowca z Pleszewa poruszał się pojazdem MERCEDES ATEGO o numerach rejestracyjnych PPL 4J77, naczepa o numerach rejestracyjnych PPL 92CH, na naczepie wiózł auto marki KIA SEED. Poruszał się prawdopodobnie na trasie z miejscowości Straelen na granicy niemiecko-holenderskiego do Lippstadt w Niemczech, gdzie miał załadować drugie auto. Do miejsca załadunku jednak nie dotarł. Urwał się też z nim kontakt. Rodzina prosi o jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Łukasz Piotrowski ma 25 lat.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

8 KOMENTARZE

  1. 25 lat zawodowy kierowca? hmmm pewnie ciapate się zabrali za niego. oby nie / Na pewno się znajdzie . pewnie odpoczywa na pakingu.

  2. zawodowy kierowca hmmmm. Bez obaw , pewnie odpoczywa gdzieś na parkingu. Na pewno się znajdzie. O ile ciapate nie zabrali się za niego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick