Zaginął Czesław Demski – policja i rodzina proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

1
Policjanci poszukują 49-letniego Czesława Demskiego. Pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 14 czerwca około godziny 18.00 i do tej pory nie wrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Czesław Demski ma 180 cm wzrostu, waży około 80 kg. Jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, proste włosy i widoczne zakola na głowie. Oczy koloru szarego, średnie, przylegające uszy, prosty nos.

W chwili wyjścia z domu najprawdopodobniej był ubrany w jasną, niebieską koszulę z długim rękawem, długie jeansy koloru ciemnoniebieskiego, skarpetki i klapki.

Znakiem szczególnym Czesława Demskiego jest widoczna niesprawność ręki. Trzymana jest przy ciele na wysokości klatki piersiowej. Zaginiony ma problemy z poruszaniem się.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem 997.

AKTUALIZACJA 17:00 

Zaginiony Czesław Demski został odnaleziony. – Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Jest w szpitalu pod opieką lekarzy, towarzyszy mu rodzina – informuje Krzysztof Kula, oficer prasowy ostrowskiej policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ja tam od razu wiedziałem, że zaginionemu nic się poważnego nie stało i podejrzewałem, że mógł z najmilszą wpaść na dzień do Tomaszowa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick