Zaginął 96-letni mężczyzna. Został odnaleziony martwy w kanale z wodą [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA]

0
Fot. GPR Szukamy i Ratujemy
Trwają poszukiwania 96-letniego Pana Leona, który zaginął wczoraj w godzinach popołudniowych. Mężczyzna wyjechał rowerem do lasu w Granowcu w poszukiwaniu jagód. Do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Na miejscu działania prowadzi grupa Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Starszy mężczyzna poruszał się ciemnym rowerem typu damka z odblaskiem na tylnym błotniku.

Od wczesnych godzinach porannych grupa SiR prowadzi poszukiwania w lasach na terenie Granowca w powiecie ostrowskim. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o zaginionym 96-latku proszony jest o natychmiastowe skontaktowanie się z grupą poszukiwawczą na ich Facebooku lub z policją.

Od godziny 6:00 rozpoczęliśmy poszukiwania 96 – letniego Pana Leona. Działania prowadzone są w lasach w okolicy miejscowości Granowiec w powiecie ostrowskim.

Opublikowany przez Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski Czwartek, 4 lipca 2019

AKTUALIZACJA – 10.47
Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony w lesie w okolicach Granowca. Niestety, nie żyje. Jego ciało znalazł jeden z wolontariuszy, który zaangażował się w poszukiwania.

AKTUALIZACJA – 11.18
„Ochotnik sprawdzający las na skuterze dokonał ujawnienia osoby zaginionej w kanale z wodą. W poszukiwania były zaangażowane jednostki policji, straży pożarnej, straży leśnej. Ratownicy SiR od godziny 6.00 wykluczali kolejne obszary ze względu na ogromny teren poszukiwań. Do działań zostało użyte Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań” – informuje rzecznik prasowy grupy.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick