Zadała mężowi kilkadziesiąt ciosów nożem. Jest decyzja sądu

6
W Sądzie Okręgowym w Kaliszu zapadł wyrok w sprawie głośnego zabójstwa, do którego doszło w lutym tego roku w jednym z ostrowskich mieszkań. Tam 45-latka zabiła swojego męża zadając mu około 40 ciosów nożem. Biegli orzekli, że kobieta w momencie popełnienia czynu była niepoczytalna. Sprawę umorzono, a oskarżona została skierowana do zakładu zamkniętego

Do tragedii doszło już 9 lutego. Służby otrzymały jednak zgłoszenie dopiero dzień później około godziny 5.00. Telefon na numer alarmowy 112 został wykonany z Wrocławia. Gdy policja dotarła na miejsce zastano tam 46-latka z wieloma rana kłutymi. Zatrzymano wtedy 45-letnią kobietę.

W tej sprawie zostali przesłuchani biegli m.in. z zakresu psychiatrii. Ich zdaniem kobieta w momencie popełniania przestępstwa była niepoczytalna.

Dziś w Sądzie Okręgowym w Kaliszu zapadała decyzja w tej sprawie. – Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o umorzenie postępowania. Kobieta została skierowana na leczenie do zakładu zamkniętego – powiedziała Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna od wielu lat miał znęcać się nad rodziną.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

    • Rr a znasz sytuację tej rodziny więc zanim coś napiszesz zastanów się bo naprawdę możesz kogoś skrzywdzić. Jak łatwo przychodzi oceniać nam innych ,jak trudno ocenić siebie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick