Zabił na drodze mieszkańca Krotoszyna. Policja poszukuje sprawcy

1
Fot. KPP Polkowice
Policja w Polkowicach opublikowała portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego potrącenia, do którego doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej 331. Ofiarą jest mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, porzucając rozbity samochód.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów), gdzie kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego, pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. – Sprawca uderzył prowadzonym pojazdem w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W trakcie prowadzonych w tej sprawie działań polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca pochodzi z kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Niemiec – informuje mł. asp. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Niestety, potrącony 64-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego zmarł. Policjanci z Wrocławia sporządzili i opublikowali portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku. – Osoby, które rozpoznają widniejącego na nim mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod numerem telefonu 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod numerem alarmowym 112 (również całodobowo) – dodaje oficer prasowy.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick