Za nami drugi dzień MajOSTaszków! Jak oceniają go uczestnicy? [ZDJĘCIA, WIDEO]

8
Dziś pogoda rozpieściła! Piękne słońce i wspaniała atmosfera wprowadziły niesamowity klimat. Za nami drugi dzień tegorocznych MajOSTaszków!

Foodtrucki z pysznościami, piękna pogoda i ciąg dalszy wspaniałych atrakcji! Frekwencja jeszcze większa niż wczoraj. Przeszliśmy się po ostrowskich Piaskach Szczygliczce i dziś także zapytaliśmy obecnych o wrażenia! Czy podobało im się bardziej niż pierwszego dnia? Odpowiedź w materiale wideo.

ZOBACZ TEŻ: Tak uczestnicy oceniają pierwszy dzień MajOSTaszków 2018

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Droga redakcjo: co się dzieje na waszych fan pagach na fejsie? Co to jest, co to ma być? Po 3 dniach ostatnich mam dość czytania tego, co tam się pojawia. Lecicie na dół z poziomem, to tak, jakby gimnazjaliści zaczęli Wam to prowadzić. Żal, że dostosowujecie się do takiego poziomu.

  2. Majo sraszki impreza dla wiejskiej wyborczej gawiedzi ,a na koniec nikomu niepotrzebne,oklepane petardy ,Becia ogarnij się / „to święto wam sie nalezalo” / wiocha.pl

  3. Nie wiem jak Majostaszki ale wiem napewno że zwierzęta żyjące w lesie jak i pobliskich domach po salwie fajerwerków są napewno w ciężkim stanie psychicznym!!!!! Ale kto by tam pomyślał, że organizując imprezę festyniarską dla mas przy lesie trzeba wziąć pod uwagę zwierzęta, które tam żyją!!!!

    • Zgadzam się. Pani Prezydent w sylwestra zrezygnowała z fajerwerków dla dobra niby zwierząt. A tu co cholera. Majostaszki i fajerwerki. Pytam się czy w lasach nie ma zwierzyny dzikiej. Ptaki zakładają lęgi. Zwierzęta w pobliskich domach. I kto tu jest miłośnikiem zwierząt. Skończyć z tymi fajerwerkami raz na zawsze. A nie co impreza to wystrzały.

  4. Przy każdej okazji trąbicie o ochronie środowiska, a podczas pokazu fajerwerków poszło w atmosferę tyle toksycznych związków chemicznych, że szkoda gadać. Nie mówiąc o hałasie. Jesteście obłudni i tyle, skoncentrowani na chęci zysku za wszelką cenę.

  5. Czy w tym mieście nie ma jednego radnego z jajami aby wreszcie skończyć z tym głupimi petardami?? Komu to potrzebne?

    • A co ma radny do fajerwerków. przecież wiadomo powszechnie, że Klimkowa robi co chce. Załatwiła dyplom gmina eko i już. A że hałas, smród, kogo to? miastem zarządza prezydent! Radni mogli zrobić tyle, że obcięli jej kasę na promocję. ale jak widać na fajerwerki wystarcza.

  6. szkoda ze nie myślicie o fajerwerkach, gdy puszczacie sami je w sylwestra. Wówczas jakoś zapominacie o zwierzętach domowych i o całym smrodzie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick