Wznowili poszukiwania 51-letniego Pawła

0
Fot. fanpage SiR Ostrów Wielkopolski
W niedzielne przedpołudnie członkowie grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski rozpoczęli poszukiwania zaginionego Pawła z Kalisza. 51-letni mężczyzna ma zaniki pamięci i regularnie powinien przyjmować leki na padaczkę. Rodzina ostatni raz widziała go 31 stycznia.

Pan Paweł ma 51 lat i mierzy 178 cm. Zaginiony ma zaniki pamięci i regularnie powinien przyjmować leki na padaczkę. Rodzina ostatni raz miała z nim kontakt 31 stycznia. Kiedy okazało się, że nie wrócił do domu, od razu rozpoczęto poszukiwania. Niestety, nie zakończyły się one powodzeniem. 12 lutego zgłosiła się do grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski. Następnego dnia przedstawiciele SiR udali się do Kalisza, aby przeprowadzić wywiad z rodziną i Osoba zaginiona ma zaniki pamięci, stale powinna brać leki na padaczkę.

Mężczyzna ostatni raz był widziany w okolicy skrzyżowania ulic Stawiszyńskiej i Skarszewskiej w Kaliszu. Jak czytamy na fanpage’u SiR, „Według relacji świadka mężczyzna sprawiał wrażenie zagubionego – zastanawiając się, w którą stronę iść. Pod uwagę bierzemy każdy możliwy scenariusz. Ubrany był prawdopodobnie w brązową kurtkę, jeansowe spodnie oraz białe adidasy”.

Członkowie grupy poszukiwawczej z Ostrowa Wielkopolskiego biorą pod uwagę każdy scenariusz. Planują przeszukać tereny w okolicy miejsca zaginięcia. Podzielono je na sektory, a w niedzielnych poszukiwaniach mają pomóc policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. „Zapoznaliśmy się z najbliższą okolicą, która – w naszej ocenie – jest bardzo niebezpieczna (np. otwarte studnie w pobliżu miejsca zamieszkania, pustostany, zarośla). Przerwaliśmy dalsze zapoznanie ze względu na własne bezpieczeństwo” – piszą przedstawiciele SiR.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się w niedzielę o 10.30.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick