Wystartowała 4 liga. Falstart Ostrovii. Świetny początek debiutanta

Początek meczu w Ostrzeszowie był obiecujący dla gospodarzy. W 19 minucie w roli głównej wystąpił najlepszy czwartoligowy snajper w poprzednim sezonie. Mowa o Macieju Stawińskim, który dał Victorii prowadzenie. W kolejnych minutach coraz lepiej radzili sobie goście, dla których był to debiut w czwartoligowym towarzystwie po dwuletniej przerwie. W 40 minucie z rzutu wolnego przymierzył Łukasz Pietrzak i LKS doprowadził do wyrównania. W II połowie przewagę posiadali goście. W samej końcówce komplet punktów gołuchowianom dał Krystian Benuszak.

Pięć goli padło w Nowych Skalmierzycach. Tamtejsza Pogoń pokonała PKS Racot 4:1. Wszystkie gole gospodarze zdobyli do przerwy. Hat-trickiem popisał się Adam Majewski. Niepowodzenie na starcie ligi zanotowały zespoły: Ostrovii i Białego Orła Koźmin. Biało-czerwoni już po 12 minutach meczu w Lesznie przegrywali z tamtejszą Polonią 0:2. W 17 minucie z rzutu karnego kontaktowe trafienie zanotował Daniel Kaczmarek, ale jeszcze przed przerwą na 3:1 podwyższyli gospodarze. W samej końcówce drugiego gola dla Ostrovii zdobył Tomasz Kempiński. Biały Orzeł tymczasem przegrał 0:1 wyjazdowy mecz w Kościanie.