Wyślij życzenia bliskim – niech zobaczą je w telewizji!

0
Chcesz kreatywnie złożyć życzenia swojej rodzinie i przyjaciołom? Chcesz pokazać, że mimo trudnego czasu o nich pamiętasz? Mamy propozycję dla wszystkich widzów Telewizji Proart i czytelników portalu wlkp24.info. Napisz życzenia lub nagraj wideo i wyślij na adres gwiazdka@tvproart.pl. Zostaną one pokazane podczas programu świątecznego "W atmosferze świąt".

Już w środę (16.12) o godzinie 18.30 na antenie Telewizji Proart premiera programu „W atmosferze świąt”. Oprócz rozmowy z zaproszonymi gośćmi, chcemy także oddać czas antenowy także widzom i czytelnikom portalu wlkp24.info.

2020 rok to trudny czas i nie da się ukryć, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie będą tak huczne i rodzinne, jak dotychczas. Wielu naszych bliskich nie dotrze na spotkanie z członkami rodziny. Można zrobić dla nich coś wyjątkowego, a my chcemy w tym pomóc! Napisz lub nagraj wideo z życzeniami świątecznymi i wyślij je na adres gwiazdka@tvproart.pl. Zostaną one pokazane podczas programu świątecznego „W atmosferze świąt” na antenie Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick