Wypadła z okna budynku, czy chciała wyskoczyć? Prokurator i policjanci prowadzą śledztwo

1
Służby ratunkowe zostały wezwane na ul. Klasztorną w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie kobieta wypadła z okna jednego z mieszkań bądź wyskoczyła z niego. Z obrażeniami została przetransportowana karetką do szpitala, gdzie poddano ją dalszym badaniom. Kiedy strażacy przybyli na miejsce, byli tam już obecni ratownicy medyczni oraz policjanci. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

– Zostaliśmy zadysponowani, aby pomóc policji w sprawdzeniu, czy w mieszkaniu przebywał jeszcze ktoś. Nie było w nim nikogo więcej – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Policja próbuje ustalić, jak doszło do zdarzenia oraz czy było to wypadnięcie, czy wyskoczenie. Na razie jest zbyt wcześnie, aby jednoznacznie to stwierdzić. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 18.00.

AKTUALIZACJA

Jak mówi portalowi wlkp24.info mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, czynności wyjaśniające są prowadzone pod nadzorem prokuratora. Przedstawiciele służb ze względu na dobro śledztwa nie udzielają szczegółowych informacji na temat prowadzonych działań.

Badane mają być różne scenariusze również ten, czy była to próba samobójcza.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. 1
    1

    Najwyższy czas zarządzić by zabierając się do przedświątecznych porządków w tym mycie okien obowiązkowo zabezpieczyć się odpowiednim pasem czy linką która zabezpieczy nas czy w większości nasze panie przed wypadnięciem bo to naprawdę niebezpieczna czynność. Pozdrawiam serdecznie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick