Wypadek w Sobótce. Ruch wahadłowy na DK11

0
screen z Google Maps
Dwie osoby zostały ranne wy wypadku, do którego doszło po godz. 17.00 na DK11 na wysokości Sobótki (powiat ostrowski). Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu pracują służby.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na 385 km DK11 na wysokości Sobótki. – Dwie osoby zostały poszkodowane. Obie były przytomne. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej w tym dwa z PSP i jeden z OSP. Ruch odbywa się wahadłowo – informuje portal wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejscu pracują także zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Funkcjonariusze wyjaśniają, jak doszło do zdarzenia.

Kilka godzin wcześniej ostrowscy strażacy zostali wezwani do jednej z kamienic przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Podejrzewano, że wybuchł tam pożar. Na miejscu okazało się, że ktoś spalił obiad, w wyniku czego doszło do zadymienia.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick