Wypadek w Śliwnikach. Jedna osoba poszkodowana [AKTUALIZACJA]

0
Archiwum wlkp24.info
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w piątek z samego rana na ulicy Wiatrakowej w Śliwnikach (gmina Nowe Skalmierzyce, powiat ostrowski). Samochód osobowy uderzył w drzewo. Jak informuje ostrowska policja, dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Zdarzenie prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Autem podróżowały dwie osoby, jedna z nich została poszkodowana. – W miejscowości Śliwniki samochód osobowy uderzył w drzewo. Na tę chwilę nie wiadomo, czy poszkodowana osoba zostanie zabrana do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania państwowej straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejscu zdarzenia pracują przedstawiciele wszystkich służb. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.

AKTUALIZACJA – 9.06

Policja informuje, że kierującym peugeotem był 18-latek, który – jak wynika ze wstępnych ustaleń – prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, jadąc ulicą Wiatrakową. Był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażerka trafili do szpitala. Zdarzenie drogowe prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick