Wjechał busem w budynek [ZOBACZ WIDEO Z WYPADKU]

0
Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Długiej i Odolanowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Zderzyły się dwa busy. Jeden z kierowców wjechał w przydrożny budynek. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Trzy osoby trafiły do szpitala, ale tylko jedna z nich pozostała w placówce.

Do wypadku doszło około godziny 5.00 rano. Na skrzyżowaniu ulic Długiej i Odolanowskiej zderzyły się dwa busy. – W zdarzeniu brały udział cztery osoby. Trzy z nich trafiły do szpitala, ale po badaniach dwie z nich opuściły placówkę. Kierowcy samochodów byli trzeźwi – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Jeden z kierowców został uwięziony w pojeździe. Strażacy musieli użyć sprzętu, by wyciągnąć mężczyznę. W zdarzeniu brał udział także pies, który trafił pod opiekę jednego z uczestników zdarzenia. W wyniku uderzenia jeden z kierowców uderzył w przydrożny budynek. – Uszkodzeniu uległa elewacja i przednia szyba budynku. Konstrukcja nie została poważnie naruszona – powiedział mł. kpt. Tomasz Chmielecki, oficer prasowy PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Czynności służb prowadzone są w kierunku wypadku drogowego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick