Wypadek w Fabianowie [AKTUALIZACJA]

5
Fot. OSP Gostyczyna
Samochod osobowy marki BMW wypadł z drogi i zatrzymał się na polu. Do zdarzenia doszło na głównej drodze w Fabianowie (powiat ostrowski). Jak udało nam się ustalić, pas z kierunku Kalisza jest zablokowany. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracuje straż pożarna, pogotowie i policja.

Nie dwa auta osobowe – jak wynikało z pierwszych doniesień, a jedno wzięło udział w zdarzeniu, do którego doszło w poniedziałek po godz. 19.00 w Fabianowie na drodze krajowej miedzy Ostrowem Wlkp. a Kaliszem. Pojazd wypadł z drogi na pobocze. Jedna osoba została poszkodowana.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

– Z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku jezdni samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował w rowie. W środku znajdował się kierowca uskarżający się na ból pleców. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, odłączyliśmy akumulator i udzieliliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, a następnie został on przetransportowany do szpitala. Na miejscu wypadku uskarżał się na ból pleców  Pogotowie zabrało tę osobę – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

– – –

Tę informację otrzymaliśmy dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem ważnego wydarzenia lub wypadku, poinformuj nas o tym, abyśmy mogli ostrzec innych. Pisza na redakcja@wlkp24.info lub na facebook.com/wlkp24

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Proszę o zgłaszanie się świadków tego wypadku na policję…. Ucierpiał w nim nasz przyjaciel. Pomóżcie ustalić nam szczegóły.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick