Zderzenie ciężarówki z osobówką na obwodnicy. Ruch wahadłowy [AKTUALIZACJE]

2
screen z Google Maps
Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, jak na DK25 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Wypadek miał miejsce na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Droga jest całkowicie zablokowana.

Straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe wezwano na DK25 na wysokości Nowych Skalmierzyc. Na obwodnicy tego miasta doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym.

Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim, jedna osoba została poszkodowana. Przetransportowano ją do szpitala, aby przeprowadzić badania.

Droga jest zablokowana. Samochody są kierowane przez Nowe Skalmierzyce.

AKTUALIZACJA – 14.56

– Do zdarzenia doszło ok. 13.45 na obwodnicy Nowych Skalmierzyc, na wysokości Boczkowa. Kierowca osobowego audi został zabrany do szpitala. Policjanci wyznaczyli objazdy w obu kierunkach przez Nowe Skalmierzyce tzw. starą drogą krajową – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 15.16

Wyznaczenie objazdów przez Nowe Skalmierzyce spowodowało, że główna droga w mieście została zakorkowana w obu kierunkach. Ruch odbywa się z dużymi utrudnieniami, a samochody przemieszczają się bardzo wolno.

AKTUALIZACJA – 15.34

Jak informuje policja, ruch odbywa się wahadłowo.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick